Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Specifikace Warmpeace Viking 600

 • PRODUKT ROKU 2016 - TOP kategorie

Popis produktu

Třísezonní spací pytel Warmpeace Viking 600 (170cm) navy blue/black/black

VIKING 600 je léty prověřený univerzální standard do běžných třísezonních podmínek našeho podnebného pásma.

V řadách široké outdoorové veřejnosti oblíbený pro rozumný poměr mezi náklady na jeho pořízení a službou, kterou svým uživatelům poskytuje.

Detaily Warmpeace Viking 600:

Zdrhovadlo YKK se dvěma protisměrnými běžci v bočním švu na levé nebo pravé straně, umožňující případné spojení dvou spacích pytlů dohromady

Komorová konstrukce typu Z

Kapuce s pružnou tkanicí

Zateplovací límec s pružnou tkanicí

Vnitřní kapsička

Skladovací obal a kompresní obal vel. M

Všechny spací pytle Viking ve standardní šíří maji v nohou 50 cm a v oblasti ramen 80 cm. Pro uživatele, kteří potřebují prostornější spací pytel je připravena verze WIDE, u niž je obvod spacáku v daných rozměrech rozšířen o 20 cm.

Parametry Warmpeace Viking 600:

 • Použití: 3-sezónní
 • Velikost: 170cm
 • Druh náplně: peří
 • Náplň: Kachní peří 90/10, 600cuin.
 • Hmotnost náplně: 540g
 • Vnější materiál: Loft Nylon DWR+
 • Vnitřní materiál: Loft Nylon DWR+
 • Zip:YKK se dvěma jezdci. Dlouhý, na boku, umožňuje sepnutí, krytý légou.
 • Komfortní teplota: -3 °C
 • Limitní teplota: -9°C
 • Extrémní teplota: -28 °C
 • Hmotnost: 965 g
 • Kompresní obal: M (20 x 35 cm)

> Jak pečovat o spacáky Warmpeace

Technologické detaily:

PÉŘOVÁ NÁPLŇ

Peří je osvědčený přírodní izolační materiál. Při správné údržbě a ošetřování poskytuje svým uživatelům maximální tepelný komfort spojený s nízkou hmotností, vysokou spolehlivostí a dlouhou životností spacáku. Maximálního “loftu” dosahují náplně s vysokým procentem prachového peří ve spojení s lehkými a jemnými materiály, které neomezují loft svojí gramáží. Kvalitu péřové náplně určuje nejen množství prachového peří ve směsi (údaje 90/10, 80/20 nebo 70/30), ale i jejich celková pružnost a rozpí-navost (tj. schopnost zaujmout maximální objem a loft). Tato “plnivost” (angl. ”Fill power”) je mezinárodně uznávanou veličinou a je testována systémem IDBF ve speciálních laboratořích.

KOMOROVÝ SYSTÉM Z „Z“ komory překrývají jedna druhou. Tato konstrukce udržuje velmi dobře teplý vzduch uvnitř spacáku a je využívána většinou spacích pytlů WARMPEACE.

Materiál:

NYLON DWR+

Nylon DWR+ (Durable water repelent) je větruvzdorný a vodoodpudivý. Mikrostruktura tkaniny navíc propůjčuje nylonu výbornou prodyšnost, takže zabraňuje srážení vodních par na jeho vnitřní straně.

Základem materiálu je pevné nylonové vlákno o průměru 40x slabším než je lidský vlas. Struktura těchto vláken nepropouští různé druhy zateplovacích náplní, zadržuje vítr vně a teplý vzduch uvnitř oblečení. Tato struktura je vodoodpudivá (ne vodotěsná), je prodyšná a přitom lehká a sbalitelná do zanedbatelného objemu. Absence jakékoli membrány prodlužuje trvanlivost materiálu na téměř nekonečno.

Oděvům zhotoveným z Nylonu DWR+ se nelepí švy, protože parametr vodoodpudivosti je poměrně nízký na to, aby mělo lepení švů smysl, ale dostatečně vysoký, aby uživatele ochránil před slabým deštěm trvale či před silným přívalem delší čas. Tento kompromis je plně vyvýžen prodyšností, lehkostí a sbalitelností tohoto oblečení.

Každý kousek oblečení je dodáván smalým obalem, do kterého je možné větrovku či kalhoty snadno a rychle namačkat a výsledný balíček uložit v kapse, ledvince, či batohu. Nenápadné balení zajistí, že uživatel o své větrovceprakticky neví,, dokud ji nepotřebuje. Netíží jej na zádech a nepřekáží v zavazadle.

Proto se také větrovky a kalhoty z Nylonu DWR+ často používají jakozáložní vrstva, připravená pro případ náhlé změny počasí, jako ochrana proti větru po náročném výstupu či při sjezdu a kole, kdy se zapocené tělo až příliš chladí větrem.

Recenze Warmpeace Viking 600 (44)

Parametry produktu

Souhrn

Zařazení péřový spacák
Výrobce Warmpeace opravit
Tvar mumiové opravit
Extrémní teplota ? -28 °C opravit
Spojovatelnost ano opravit
Limitní teplota ? -9 °C opravit
Hmotnost 1.175 kg opravit
Komfortní teplota ? -3 °C opravit
Určení unisex opravit
Sezónní určení třísezónní opravit

Materiály a provedení

Vnitřní materiál Loft Nylon DWR opravit
Vnější materiál Loft Nylon DWR opravit
Konstrukce komorové opravit
Druh náplně péřové opravit
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.