Recenze Sir Joseph Koteka II 290

Filip Hauptfleisch

Přidáno: 13. srpna 2017

Zakoupeno v E-Outdoor

• Opravdu velmi lehký spacák
  • Materiál je velice příjemný na dotek
  • Zdrhovadlo na kompresním obalu bych řešila trochu jinak - aby šlo utáhnout jednou rukou a druhou vměstnávat spacák, takhle to byl občas trochu boj, ale nic zásadního - dalo se to zvládnout v pohodě.

Úžasně příjemný spacák - spala jsem pod ním a v něm na cestě dva měsíce, a každý večer po únavném dni jsem se do něj vyloženě těšila - byl pro mě takovým malým útulným domovem na dlouhé cestě, a opravdu jsem s ním byla maximálně spokojená. A zdá se, že i něco vydrží - každý den jsem ho po dva měsíce balila do kompresního obalu a nosila na zádech v batohu a nijak to na něm není poznat :-) . Navíc je krásně barevný - mám ho v kombinaci vnitřek černý, navrch modrý!

Zapínání spacáku: Jednoduché
Deklarovaná nejnižší teplota: Řekl/a bych, že bude pravdivá
Kvalita provedení: Výborná