Pinguin Expert

Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z 4camping

Skladem • Více variantDárekZdarma95 % • 13 912 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma97 % • 3 371 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma99 % • 24 398 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma95 % • 5 247 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 279 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 2 463 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma95 % • 1 724 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma99 % • 1 094 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 408 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 42 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variantZdarma197 neověřených recenzíDalší informace
Do týdne • Více variantZdarma99 % • 7 731 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 751 recenzíDalší informace

Určení
unisex
Spacáky pro dva
Ultralehké

Ale nejen pro ty jsme vyvinuli Experta. Je to syntetický zimní spacák určený do velmi chladného počasí, takž vás nezklame ať už budete zdolávat vysokohorské masivy, nebo se v lednu rozhodnete utíkat před civilizací.

Protože víme, že jako první začnou prochládat nohy, přizpůsobili jsme konstrukci Expertu tak, že zip je zkrácený a končí přibližně v polovině stehen, takže jsme místo zipu mohli do strany zakomponovat více izolační náplně. Třívrstvá konstrukce náplně BHB Micro zaručí, že zůstanete stále v teple a pohodlí a zároveň zajišťuje velice příjemnou váhu a sbalitelnost, kterou ještě umocňuje dodávaný kompresní obal.

Protože víme, že pro spánek je zima nepřítelem číslo jedna, bojujeme proti ní všemi možnými prostředky.

• Zip je samozřejmě oboustranný a lze jej zapínat jak zevnitř tak i z venčí.Navíc je z vnitřní strany opatřen légou, která účinně zabraňuje tomu, aby skrze něj profukoval vzduch. Ta je navíc vycpaná, takže případné nalehnutí na zip by nevzbudilo ani princeznu na hrášku.
  • Hned za otvorem pro hlavu je ramenní límec. Ten po stažení velice dobře zadržuje teplo uvnitř spacáku a zároveň zabraňuje tomu, aby do něj uživatel nadýchal páru z úst.
  • Bude se to zdát jako banalita, ale koho z nás by napadlo nosit do přírody kolíčky na prádlo? Proto jsme naše spacáky vybavili dvěma poutky pro snadnější zavěšení a rychlejší sušení.

Díky umístění zipu na levé nebo pravé straně je možné spojitdva Experty dohromady, což jistě ocení především zamilované páry. Tato funkcionalita navíc výrazně zvyšuje tepelný komfort.

Třívrstvá termoizolace BHB Micro (3x133g/m2) Třívrstvá termoizolace vypadá a funguje velice podobně jako dvouvrstvá, jen je mezi těmito děma vrstvami, které jsou přišité jedna se svrchní a druhá k vnitřní látce, vložena třetí vrstva izolace, která je upevněna k ostatním dvěma pomocí lepených švů.

Teploty
- Teplotní komfort pro ženy -5 °C
- Teplotní komfort pro muže  -12 °C
- Teplotní extrém -31 °C

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

spokojenost

• spokojenost

Zatím nevyzkoušeno, ale vypadá luxusně

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v SP SPORT

• Super

• super

• tepelný komfort

Za danou cenu vyníkající spacák do naší zimy. Zatím jako jedinou nevýhodu vnímám límec, který se mi nedaří zadělat jako u předchozích spacáků tak, aby mi netáhlo dovnitř, ale ucpávka z nějakého kusu oblečení tento problém řeší. Uvítal bych, kdyby byl límec na straně u zipu prodloužený o několik cm.

• , zakoupeno v 4camping

spacak jsem si koupil na zimni cundr, spani v lese pod sirakem, pocasi vyslo suprovy, bylo -18, pozdejsi dny o kousek vice. Mel jsem ho v bivakovacim pytli ale i tak ve spacaku byla zima, nezmrzl jsem ale klepal jsem kosu festovne az do rana a to jsem na sobe mel 2-3vrstvy funkcniho obleceni, takze lepsi nekoukat na limitni teploty na spacaku ale pouze na komfort, verim ze kolem nuly nebo lehce pod bude spacak fajn. Nicmene je ale docela velkej a tezkej a nejak extra komprimovat ho nejde ale za ty penize asi dobry. Na extremnejsi vypravu bych si vzal urcite jinej.

• Za cenu splňuje požadavky
    • Chybí pásy nebo něco pod záda spacáku aby neklouzal na karimatce
    • Nelze se koleny přikrčit k hrudi

• Lehky a teply
    • po vytazeni z obalu se uz asi nikomu nepodari jej srolovat do rulicky tak, aby se dal pouzit puvodni prepravni textilni spacakovy obal. Nabyde vyrazne a tak jsem jej ulozil do jine tasky.
    • Nevim, ktera varianta je vyhodnejsi pro pravaka. Levy, nebo Pravy.))
  • , zakoupeno v 4camping

• Dostatečně prostorný,opravdu pohodlný.
    • Vnitřní "látka" je snesitelná i na obličeji.
    • Dostatečně "hřeje" do 0 stupňů i při spaní velmi na lehko.
    • Už při -3 stupních mě budilo chladno,je velmi tenký,myslím,že pro ženu tento spacák rozhodně není do deklarovaných -9.Může být pouze subjektivní.
    • Vhodný max do -2.