Jurek Lady DV

Jurek Lady DV M dámský spací pytel: Třísezóní spací pytel sendvičové konstrukce, tvaru mumie s dlouhým zipem – pravým nebo levým, speciálně upravený pro ženy. -- Kompresní...
Doporučená nabídka Sport365.cz

Ultralehké

• Výběr velikostí
    • Zbytečně těžký
  • , zakoupeno v JUREK e-shop

Kdysi vypůjčený od kamaradky a byla jsem s ním naprosto spokojená...Spacák pohodlný, příjemný..kvalita super..proto jsem si pořídila svuj

• , zakoupeno v JUREK e-shop

Splnilo očekávání, kvalitní české zpracování.

Tvar
Určení
dámské
Spacáky pro dva
Ultralehké

-- Kompresní obal je součástí spacáku! -- Náplň spacího pytle - duté vlákno 2x150-200g/m2.

Barva:
Barevné kombinace jsou vždy dodávány podle aktuálních skladových zásob. Průběžně může docházet k přechodu na jinou barevnou kombinaci.
Hlavní barva: oranžová
Doplňková barva: černá
Vnitřní barva: šedá

Spínání spacího pytle:
Spínají se vždy levý a pravý spací pytel.
Tento spací pytel lze spínat pouze se stejným modelem nebo s dalšími mumiovými spacáky značky JUREK S+R se standardními zipy (tedy s náplní HollowFiber).
Spínají se zpravidla stejné délky. Velikosti L, XL a XW zpravidla mají stejnou délku zipu a tedy je lze mezi sebou snadněji sepnout.
Drobné přesahy zipu (u velikosti L, XL a XW) nejsou na závadu. Při sepnutí [34]L / XL[34] s velikostí [34]M / KIDS[34] mají zipy přesah, což ale nemá na funkci sepnutí vliv.

U SPACÍCH PYTLŮ jsme propracovali řadu detailů,
které by vám měly usnadnit a zpříjemnit užívání:
- kvalitní spirálový zip s 2 protiběžnými běžci
- zateplení zipu vnitřní klopou s patřičnou izolační náplní
- vyztužení okolí po stranách zipu
- pomocné poutko na dolním konci zipu (kromě DEKA DV)
- vnější klopa se sucháčem na horním konci zipu
- široký vnitřní límec s izol.náplní a pružným stahováním
- anatomicky tvarovaná kapuce s pružným stahováním
- dvě poutka na dolním konci spacího pytle
- kapsička na drobnosti, kompresní oba

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Výběr velikostí
    • Zbytečně těžký

• , zakoupeno v JUREK e-shop

Splnilo očekávání, kvalitní české zpracování.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• - teplý spacák
    • - velmi příjemný, kvalitní materiál
    • - dobrá cena
    • - velikost
    • - váha

Spacák vypadá teple a pohodlně, je z velmi příjemného materiálu, má dobrý zip. O tom, že je velký, jsem věděla, takže si nemám na co stěžovat (poměr cena - hřejivost se musí promítnout), ale zamrzelo mě, že všude, včetně stránek výrobce, je váha 1,6 kg a ve skutečnosti (i na cedulce na spacáku) je váha spacáku 1,9 kg. Ale přesto jsem spokojená.

• , zakoupeno v Svět hor

• vlastnosti a barevnost
    • ze 2 zaslaných spacáků, které měly být jeden levý a druhý pravý, jsme obdrželi oba spacáky levé. Problém byl v tom, že obal jednoho z nich byl označen jako pravý a eshop nekontroluje, co je uvnitř obalu. Tedy jsme na problém přišli až pod stromečkem...

nedostatečná kontrola při kompletaci obalu a obsahu, která následně způsobí nepříjemnosti zákazníkovi i eshopu.
    jinak jsou ale spacáky pěkné ,-)

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

top za tu cenu

• , zakoupeno v Hidshop.cz

• lehký
    • snadno sbalitelný
    • pohodlný
    • teplý

Zakoupen jako dárek pro syna (4 roky, 110 cm) - osvědčil se, prcek spokojen a nemrzne, naopak si většinou stěžuje na vedro. Doporučuji místo dětského spacáku, který by měl max na dva roky.

• Pekne sbalitelny, teply, v nohach taky.
    • Vice velikosti na vyber podle postavy.

Koupeno pro dcery a spopkojenost i po trech letech.
    Dobry pomer ceny/teplotniho komfortu/velikosti.

• prostorný, je v něm teplo
    • zatím nic

spacák určitě doporučuji, konečně spacák v kterém mi je teplo

• , zakoupeno v mountainstore.cz

Perfektní a rychlé jednání ze strany e-shopu, se zbožím jsem spokojena.