Jurek Deka DV

Jurek Deka DV je letní dekový spací pytel s kapucí propracovaný téměř jako "mumie", kromě jednoduchého obalu. Lze sepnout dva dohromady. Vynikající kvalita zpracování, nízká...
Doporučená nabídka Sport365.cz

• - fajn přijatelná cena
    • - kapuca, zatahovací šňůrky, vnitřní kapsička na drobnosti
    • - příjemný materiál
    • - okamžité zahřátí uvnitř spacáku
    • - barva produktu vypadá ve skutečnosti lépe než v katalogu (lesklá tmavě zelená se žlutými prvky)
    • - dvě velikosti L (do 180 cm) a XL (pro čahouny)
    • - suchý zip na vnitřní kapsičce (vypadávají věci - např. mobil)

Dekový spacák s kapucí a šňůrkou na zatažení kolem krku a obvod kapuce. Vyzkoušeno spolu s nafukovací karimatkou v místnosti. Rychle se zahřeje, odnikud netáhne, je v něm teplo. Jestli v něm člověk neumrzne ani při - 8° (extrém), radši zkoušet nebudu.
    Příjemně mě překvapila pěkná barva v reálu, na obrázku vypadá hnusně zelená. Klidně by se snesla i velikost XL (mám L). Na přenos lehký, celkem snadno se balí do přiloženého vaku černé barvy s kompresními popruhy a "membránou" proti zatečení vody.
    Na přespání např. v tělocvičně na zemi - super!

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Klasický pohodlný spacák, pro letní turistiku. Zkrácená verze pro menší postavu. Máme doma již tři a jsme spokojeni
    • Za ty peníze mu nejde nic vytknout, snad jen, že by teplotní rozsah byl napsán na obale spacáku.

Pokud chcete pohodlný a relativně propracovaný spacák pro letní turistiku za menší peníz, tak je to dobrá volba

Tvar
Druh náplně
syntetické
Konstrukce
jednovrstvé

Lze sepnout dva dohromady. Vynikající kvalita zpracování, nízká cena. Možnost sepnutí dvou spacáků. Zapínání pravé, levé.

Teplotní meze ( vztažené k EN 13537):

• Comfort: + 10°C,
  • Limit: + 6°C,
  • Extreme: - 8°C

Náplň spacího pytle - duté vlákno 1x200g/m2.

Velikost: velikost L

Spací pytel je pro výšku postavy do 175 cm.

• Délka: 175 cm + 35 cm kapuce
  • Šířka: 75 cm
  • Sbalený / stlačený objem: d.22x35/22 cm.
  • Hmotnost i s obalem: 1,35 kg.

KONSTRUKČNÍ PRVKY :

Provedení spacích pytlů obsahuje všechny detaily, potřebné pro jejich dokonalé užívání :

• kvalitní spiralový zip s 2 protiběžnými běžci
  • zateplení zipu vnitřní klopou s dostatečnou izolační náplní
  • vystužení okolí po stranách zipu
  • vnejší klopa se ,,sucháčem" na horním konci zipu
  • široký vnitřní límec s izol. náplní a pružným stahováním
  • kapsička na drobnosti
  • anatomicky tvarovaná kapuce s pružným stahováním
  • dvě poutka na dolním konci spacího pytle

Barva forest - spacák je celý v lesní zelené a vnitřek ve světlé khaki barvě.

Comfort je spodní hranice teplotního rozmezí, ve kterém uživatel spacího pytle v relaxační poloze (na zádech) je v tepelné pohodě a necítí chlad. Vztaženo k postavě ženy a normálním podmínkám.

Limit je spodní hranice teplotního rozmezí, ve kterém uživatel spacího pytle v úsporné poloze (skrčené) je v tepelné pohodě a necítí chlad. Vztaženo k postavě muže a normálním podmínkám.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek59 Kč94 % • 7 738 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v MASTERSPORT.cz

vše ok

• - možnost výběru P/L zapínání
    • - fajn přijatelná cena
    • - kapuca, zatahovací šňůrky, vnitřní kapsička na drobnosti
    • - příjemný materiál
    • - okamžité zahřátí uvnitř spacáku
    • - dvě velikosti L (do 180 cm) a XL (pro čahouny)
    • - suchý zip na vnitřní kapsičce (vypadávají věci - např. mobil)

Na přespání např. v tělocvičně na zemi - super!

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek59 Kč94 % • 7 738 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Stany Jurek

vnitřek spacáku by mohl být z bavlny

• kvalita za supr cenu
    • nenašel jsem

mám DVXL a jsem spokojený, dají se dva lehce spojit a s parnerkou se skoro hledáme :-), spáno i v 8stupních a jen v tričku a v trnkách, můžu jen doporučit

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Na letní spaní ideální, lehký
    • nemám co vytknout

účelu, pro který jsem spacák kupoval plně vyhovuje.

• , zakoupeno v Spacáky - stany - batohy

• ještě jsem v něm nespal ,ale přišel mi docela slabý

Na léto to pude

• , zakoupeno v Spacáky - stany - batohy

• nízká cena, skladný a lehký

spacák mi byl nepohodlný .v oblečení jsem se v něm nemohla pohodlně pohybovat, spacák je docela úzký a materiály neklouzaly . v letním oblečení mi byla v noci zima .

od spacáku jsem ale za tuto cenu ani víc nečekala

• , zakoupeno v Maxsport.cz

• česká kvalitka za rozumnou cenu

Moc dobrý spacák, ted vyzkoušen tři noci u vody