Husky Mikro

TOP 38 v kategorii Spacáky

Husky Mikro

CHARAKTERISTIKA: Žhavá novinka v kolekci spacích pytlů Husky Vás překvapí svou extrémně nízkou hmotností. Využití nalezne všude tam, kde požadujete minimální objem a nízkou...
1 589 Kč
Garantovaný nákup z MALL.CZ

Do 3 dnů • 1 variantaDoplňkové službyZdarma98 % • 2 233 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 820 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 512 292 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 28 710 recenzíDalší informace
Info v obchodu59 Kč95 % • 248 016 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Info v obchodu90 Kč100 % • 170 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta89 Kč69 % • 1 466 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 10 137 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta29 Kč92 % • 19 018 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta29 Kč96 % • 1 120 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 24 534 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč98 % • 10 957 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v PATRO.cz

• poměrně lehký
    • výhodná cena
    • kompaktní rozměry
    • byla mi v něm zima (v červenci v kempu u vody)

Letní spacák, ale nedoporučuji pro vodáky. Výhody jsou určitě váha a hmotnost. Při týdenním červencovém kempování u řeky Berounky mi v něm k ránu byla dost velká zima a to nejsem nijak zimomřivý. Min. snesitelné teploty tak těch +10 stupňů. Maželka má Trimm Cyklo (taky ultralehký letní spacák) a mnohem lépe izoluje, příště bych už bral jen ten Trimm.

• váha
    • rozměry
    • pohodlí
    • chybí protiskluzový spodek - spacák klouže
  • , zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o.

• Super lehký a super skladný. Dokonce i funguje tak jak je tam napsáno od +2 a komfort +14.
    • Snadno se v něm zamotá

Kdysi jsem koupil od jiná značky/firmy spacák kde bylo uvedeno, že je do -6 a do dneška hledám toho parchanta co to tam napsal.

Tvar
pánské
Spacáky pro dva
Ultralehké

CHARAKTERISTIKA:

Žhavá novinka v kolekci spacích pytlů Husky Vás překvapí svou extrémně nízkou hmotností. Využití nalezne všude tam, kde požadujete minimální objem a nízkou hmotnost – zejména u cyklistiky 550 gramů hovoří za vše!

VYUŽITÍ:

Určen zejména pro cyklisty, kteří ocení malý rozměr a hmotnost spacáku, oceníte ho ale i při letním přespávání v přírodě.

MATERIÁLY:

Náplň spacáku Mikro je tvořena značkovým vláknem Supreme Loft o hmotnosti 1 x 80 g/m2 . Vnějšek spacáku je pak tvořen materiálem Nylonem s RipStop úpravou proti roztržení a vnitřek klasicky příjemným Soft Nylonem.

HMOTNOST 550 g

TEPLOTNÍ URČENÍ Extrem: +2°C, Low comfort: +10°C, High comfort +14°C

VNĚJŠÍ MATERIÁL 40D 260T Tactel Nylo RipStop

VNITŘNÍ MATERIÁL Soft Nylon

UPOZORNĚNÍ:

U tohoto spacího pytle nejsme schopni ovlivnit stranu zapínání.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 3 394 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč97 % • 80 354 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

3zákazníci nedoporučují produkt

• rozměry zbaleného spacáku a váha
    • při +9 °C v termoprádle pod širákem vám bude zima
    • opravdu jen na horké léto
    • klouže na karimatce

vybíral jsem na základě předchozích zkušeností se spacáky Husky
    teplotní limit bych posunul na +14°C low comfort
    u Husky máte 100 dní na výměnu a vrácení,ale to ho nesmíte použít :-)

• , zakoupeno v PATRO.cz

• poměrně lehký
    • výhodná cena
    • kompaktní rozměry
    • byla mi v něm zima (v červenci v kempu u vody)

• váha
    • rozměry
    • pohodlí
    • chybí protiskluzový spodek - spacák klouže
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Snadno se v něm zamotá

• Lehký
    • Skladný
    • Ideální velikost na kolo
  • , zakoupeno v OutdoorMarket.cz

• nizka vaha
    • malý rozmer
    • jen do lenich podminek

• Malý
    • Lehký
    • Pohodlný
    • Dobře se zapíná
    • Trhá se!

Já jsem měl tento spacák asi rok a byl jsem s ním naprosto spokojený a tak jsem ho koupil i přítelkyni k narozeninám. Na letní výlety je naprosto skvělý. Na to jak je malý a lehoučký, tak je v něm relativně teplo a určitě se dá použít i při teplejším počasí na jaře nebo na podzim.
    Letos ráno při jednom stanování jsem ale měl divný pocit u nohou, jako bych se dotýkal přímo nějaké vaty. Doufal jsem, že se nestalo nejhorší a spacák se mi během spaní neprotrhl. Bohužel, když jsem ho prohlédnul zevnitř, tak jsem zjistil, že ano :(
    Když jsem to ukázal přítelkyni, tak se tomu divila a ze zvědavosti se také podívala dovnitř svého spacáku. Naneštěstí i ona u nohou nalezla již poměrně velkou roztrženou díru.
    Takže spacák byl vynikající, až do tohoto okamžiku, kdy se stává v podstatě nepoužitelným :/
    Snad nám uznají reklamaci.

• Lehký, Malý
    • Ideální na letní cyklovýlety

• odpovídá popisu
  • , zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o.

• malinký, lehký a praktický spacák na léto