Husky Anapurna

syntetické
Konstrukce
dvouvrstvé

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

Velmi prostorný a také celkem objemný, vyzkoušen na zimním vandru. Funguje dobře

• Kapsa na nohy

Dva dny jsem ve spacáku spal jen pod převisem v trenkach a tričku. Venku cca 0 až -4 C. Maximální spokojenost cena výkon. Ta "kapsa" na nohy výborná záležitost, i bez ponožek nohy v teple. Zip jen do půlky těla také chválím, je pod ním guma, nezasekava se v něm spacák jako takový. Doba dodání během cca 26 h přes zásilkovnu.

• Hřeje opravdu dobře.

Druh náplně
syntetické
Konstrukce
dvouvrstvé

Expediční spací pytel na nejnáročnější horskou výpravu, který nahrazuje komfort kvalitního péřového plnění špičkovým sedmikanálkovým dutým vláknem Invista Thermolite Quallofil. Je vybaven všemi přednostmi řady Husky Extrém. Navíc je výjimečný netradičně krátkým, ale o to praktičtějším zatepleným dvouzipem. V Anapurně je vám zkrátka jedno, že venku mrzne, až praští. Délka Anapurny je 220 cm.

• Tvar spacáku: mumie
  • Kompresní obal: ANO
  • Barva: černá

Provedení výrobku: černá barva

VYUŽITÍ:
Spacák Anapurna lze využít v těch nejnáročnějších podmínkách po celý rok.

MATERIÁLY:
Náplň spacáku Anapurna je tvořena sedmiknálkovým dutým vláknem 2 x 150 g/m2 Invista Thermolite QualloFil, které má prakticky stejné vlastnosti jako husí peří. Na vnitřek spacáku byl použit Soft Nylon a z vnějšku 40D 240T Tactel RipStop Nylon, pro maximální oddolnost.

UPOZORNĚNÍ:
U tohoto spacího pytle nejsme schopni ovlivnit stranu zapínání.

Hlavní přednosti:
* plněný sedmikanálkovým dutým vláknem
* netradičně krátký prakticky zateplený zip pro lepší izolaci, samozřejmě s pojistkou
* kompresní obal
* zateplovací vak na nohy
* vnější kapsa na drobnosti
* zateplovací límec

* SPOJOVATELNOST Ne
* TEPLOTNÍ URČENÍ Extrem: -28°C, Low comfort: -19°C, High comfort -12°C
* VNĚJŠÍ MATERIÁL 40D 240T Tactel RipStop Nylon
* VNITŘNÍ MATERIÁL Soft Nylon

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 2 týdnů • Více variant79 Kč96 % • 1 801xDalší informace

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Kapsa na nohy

• Hřeje opravdu dobře.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 2 týdnů • Více variant79 Kč96 % • 1 801xDalší informace
  • , zakoupeno v BezvaSport.cz

ještě jsem pořádně nevyzkoušel

• Update poslední recenze
    • Kvalita šla dolů

První anapurnu jsem si koupil před více jak 14 lety. To mi bylo 12 let! A koupil mi jí ježíšek. Jaj já měl radost. Ten spacák mi byl parťákem dalších 10 let téměř nepřetržitě. A byl naprosto skvělý. Spal jsem na sněhu bez karimatky, spal jsem v záhrabech, v třeskutých mrazech i v dešti. Všechno dal, se vším si poradil. Neřešil jsem a uvnitř mi vždy bylo teplo. Na tenhle spacák nedám dopustit. Byl to skvělý produkt, kvalitně ušitý, z pořádné látky, co je přííjemná, ale netrhá se, od české značky.

Taky jsem jí sem do recenzí vychválil. Ale je čas na malý update.

Před ca. 5 lety jsem si pořídil Husky Proud a kámoš v tu samou chvíli Anapurnu. Střih stejný, barva stejná...ale něco nesedělo. Látka daleko jemnější, příjemnější to ano, ale člověk se o ní bojí. A v zimě to taky nebylo tak nějak ono. Bez karimatky na sněhu ani náhodou, ale co více, poprvé mi v Anapurně (resp. Proudu, ale to je to samé) byla zima. Věc co jsem roky nezažil.

Začal jsem se pídit po tom proč a ejhle, zatímco moje první anapurna byl fortelný produkt vyrobený nadšenci v ČR (kteří neznali slovo "optimalizace nákladů"), tak druhá anapurna je vyráběná v Asii a zřejmě byla předesignovaná, aby byla levnější na výrobu.

Neříkám, že je to špatný produkt, 90% lidí to na jejich vandrování naprosto postačí. Ale jak já byl smutný, že už to není moje stará dobrá anapurna.

Nyní jsem u Prima Lhotse a mám z ní podobný pocit, jako tehdy z Anapurny, fortelně udělaný produkt od týpků z ČR, z látek co je nic neroztrhá a zimu ke mně nepustí.

Nicméně i tak si myslím, že za tu cenu je Anapurna pro většinu lidí ten správný spacák, po kterém sáhnout.

• , zakoupeno v OUTDOOR-SHOP.cz

• Pekne spracovany,pekny a hlavne vak na nohy
  • , zakoupeno v Lezec-shop.cz

• Krátký zip
  • , zakoupeno v OUTDOOR-SHOP.cz

Poměr kvalita/ cena je nejlepší co jsem našel. Zatím neodzkoušeno vzhledem k letnímu počasí.

• , zakoupeno v HUSKY CZ s.r.o.

• Vypadá, že bude fungovat dobře. Zatím netestováno.
    • Zip by mohl být lépe zateplen.
  • , zakoupeno v OUTDOOR-SHOP.cz

zdá se pohodlný, rozměrnější, spodek má protiskluzový, je do nižších teplot za rozumnou cenu